Chipknip oplaadpuntChipknip stopt op 31 december 2014. Veel consumenten hebben nog saldo op hun Chipknip staan. Daarom heeft Currence, merkeigenaar van Chipknip, samen met haar licentiehouders besloten het saldo van actieve Chipknippassen in 2015 automatisch terug te storten aan klanten.

 

Medio augustus stond er naar schatting 70 à 80 miljoen euro op Chipknippassen.

Tot 1 januari kunnen consumenten zelf het Chipknip saldo eenvoudig en snel terugstorten. Dit kan bij een Chipknip-oplaadpunt. In 2015 is dit niet meer mogelijk want dan gaat de oplaadinfrastructuur definitief uit.

Zolang het nog 2014 is, kan iedereen het beste naar een Chipknip-oplaadpunt. “Ga met uw pas naar een oplaadpunt, druk op 1 en zet uw saldo op 0”. Binnen twee werkdagen staat het Chipknip-saldo op de betaalrekening van de pashouder.